Budownictwo szkieletowe dawniej i dziś

Data: 06.12.2018 Kategorie: Ogólna

SKN Miłośników Budownictwa „SOWA” po raz siódmy zorganizowało Seminarium naukowe. Tematem Seminarium było „Budownictwo szkieletowe dawniej i dziś”. Otwarcia Seminarium dokonał Prorektor ds. Rozwoju, Nauki i Współpracy Międzynarodowej - dr hab. Jan Polcyn prof. PWSZ w Pile. Podczas Seminarium gościliśmy w murach Uczelni ok. 90 uczniów z: Zespołu Szkół Budowlanych w Pile, Zespołu Szkół Technicznych w Trzciance oraz Zespołu Szkół Technicznych ze Szczecinka.

W Seminarium zaangażowali się nasi studenci kierunku budownictwo, którzy przedstawili prezentacje: "Dziesięć etapów budowy domu szkieletowego” (Paczkowska Natalia); "Budownictwo szkieletowe dawniej" (Klim Dominika oraz Nitka Mariusz); "Budownictwo szkieletowe - domy drewniane i prefabrykowane" (Stefanowicz Aleksandra i Ciepłuch Monika); "Budownictwo szkieletowe - wady i zalety" (Skrzypczyńska Daria).

Tradycyjnie nie zabrakło także specjalistów z branży. Spotkanie rozpoczęła architekt Agata Bielicka, która przedstawiła wykład na temat budownictwa szkieletowego z punktu widzenia architektonicznego, natomiast pokaz wypełnienia kubkowego piany przez technologa, zaprezentował przedstawiciel firmy PURINOVA.
Każdego roku w Seminarium, uczestniczy także firma INTERsoft, dzięki której uczniowie oraz studenci dowiedzieli się więcej o przykładach obliczeniowych z wykorzystaniem programów ArCADia.

Zarząd Koła wraz z opiekunem naukowym składają serdeczne podziękowania uczniom, jak i opiekunom za liczny udział w naszym corocznym wydarzeniu. Dziękujemy studentom, którzy przybyli na Seminarium. Szczególne podziękowania należą się przedstawicielom dwóch firm – PURINOVA i INTERsoft. Kolejne wydarzenie, które czeka na studentów, to wyjazd na Targi BUDMA 15 lutego 2019 r. – podkreślił organizator wydarzenia, opiekun SKN Miłośników Budownictwa - Mahmoud Hsino.

© 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: OPTeam S.A.

UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Cookies wykorzystywane są do prawidłowego funkcjonowania strony oraz w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Po więcej szczegółów odwiedź naszą "Politykę prywatności"